ALZ, s.r.o.
Autorizovaný predaj a servis Mitsubishi Motors


 

 

Dynamický, moderný, vyladený

Sadnite si za volant celkem nového COLTu a čoskoro vám vykúzli úsmev na tvári. S dynamickými motormi sa za chvíľku prepletiete celým mestom a v skvele vybavenej kabíne si budete užívať každú jazdu.

 

 

Pohony

Vyberte si pohon priamo pre vás

Zvoľte jeden z dvojice úsporných čisto benzínových motorov, alebo dajte šancu hybridnému ústrojenstvu s ekologickými prednosťami a výkonom 145 koní.

 

Zistite viac o pohonoch

 

 VlastnostiVýhody
BENZÍNOVÝ MOTOR
Manuálna prevodovka
Benzínový atmosférický motor 1.0 MPI s päťstupňovou manuálnou prevodovkou Ľahký kompaktný motor je dostatočne živý, hospodárny a ideálny pre moderný životný štýl. Je vhodný najmä na jazdu v meste. Nízke emisie CO2.
BENZÍNOVÝ MOTOR
Manuálna prevodovka
Benzínový atmosférický motor 1.0 MPI-T s šesťstupňovou manuálnou prevodovkou Vďaka preplňovaniu je kompaktný motor agilný, hospodárny a ideálny pre moderný životný štýl. Je úsporný v meste, ale aj dostatočne živý pri jazde po diaľnici. Nízke emisie CO2.
HYBRID
Automatická prevodovka
Benzínový motor 1.6 HYBRID (HEV) s elektromotorom a automatickou prevodovkou Sám sa dobíja počas jazdy. Elektrický motor pomáha pri rozjazdoch alebo môže sám poháňať vozidlo pri nízkych rýchlostiach. Je veľmi úsporný a tichý, dosahuje nižšie emisie CO2

 

 

KOMPAKTNÝ A DYNAMICKÝ AUTOMOBIL

Dokonalé riešenie pre mestský životný štýl

Cestovanie v meste a parkovanie nikdy nebolo jednoduchšie a to vďaka kompaktným rozmerom celkom nového COLTu.
S dĺžkou nepatrne cez 4 metre sa jedná o jeden z najlepšie ovládateľných vozidiel vo svojej triede.

 

 

Jazdné režimy

Úchvátny vodičský zážitok

Vďaka technológii Multi-Sense si vodič môže nastaviť vozidlo podľa vlastného vkusu a tým dosiahnuť maximálny pôžitok z jazdy.

Vybrať si môžete jeden z troch jazdných režimov: Eco, Sport a My Sense. Na doladenie presne podľa vašich potrieb je možné zmeniť režim riadenia, farebný odtieň ambientného osvetlenia alebo grafiku prístrojovej dosky.

 

 

Pre dokonalý pocit istoty

Záruka 5 rokov + 8 záruka na kapacitu trakčnej batérie

Samozrejmosťou je nielen továrenská záruka na 5 rokov/100 000 km, ale aj záruka na kapacitu batérie po dobu 8 rokov/160 000 km a až 15 rokov asistenčnej služby (MAP).

 

 

Easy Park Assist

Zaparkuje za vás

Vďaka systému Easy Park Assist nebolo parkovanie nikdy jednoduchšie. 12 parkovacích senzorov skenuje a identifikuje parkovacie miesta okolo vozidla. Akonáhle nájde parkovacie miesto, samo plným ovládaním volantu zaparkuje. Stačí iba zaradiť a ovládať plynový pedál.

 

 

 

Celkom nový COLT

Chcete sa dozvedieť viac o tom, ako nový COLT vyzerá? Pokračujte do sekcie Exteriér.