ALZ, s.r.o.
Autorizovaný predaj a servis Mitsubishi Motors


Akciová ponuka

ECLIPSE CROSS PHEV 4X4 UŽ V PREDAJI!

Zmení Váš pohľad na plug-in hybrid!

Spoznajte nový Eclipse Cross PHEV s unikátnym pohonom 4x4 S-AWC, výkonom až 188 koní, vyspelými technológiami vrátane technológie V2H a so zárukou 8 rokov / 160 000 km na batériu pohonu.

od 36 490 EUR!

Viac informácií

ZASTAVTE SA V SERVISE MITSUBISHI

Nechajte si skontrolovať vozidlo skôr, než znovu vyrazíte na cesty.

Možno ste v poslednej dobe nemali veľa príležitostí cestovať, Vaše vozidlo si však aj napriek tomu vyžaduje pravidelnú údržbu tak, aby Vás vždy doviezlo bezpečne tam, kam si prajete.

Viac informácií

ŠTÝLOVÝ ECLIPSE CROSS

Prečo robiť kompromisy, keď môžete mať oboje. V meste kupé, na cestách SUV. Výkonný motor, športový dizajn, špičkové technológie a vyspelý pohon 4x4, to všetko nájdete v modeli Eclipse Cross, ktorý poháňa preplňovaný benzínový motor 1.5 MIVEC s unikátnou kombináciou priameho a nepriameho vstrekovania paliva.

OD 19 990 EUR!

Viac informácií

ÚSPORNÝ SPACE STAR

Nový, výrazný, športový dizajn prednej aj zadnej časti vozidla, luxusnejšie a kvalitnejšie prevedenie interiéru vrátane čalúnenia a ozdobných dekorov, nové bezpečnostné systémy, nízka spotreba paliva od 4,9 l a nízke prevádzkové náklady, nový prepracovaný multimediálny systém SDA3 so slovenčinou a typická japonská spoľahlivosť.

OD 9 190 EUR!

Viac informácií

VŠESTRANNÉ ASX

Modernizované ASX s atraktívnym dizajnom a prednou maskou v tvare Dynamického štítu druhej generácie teraz pôsobí ešte nápadnejšie a robustnejšie, čím odkazuje na viac ako 80-ročné skúsenosti Mitsubishi s pohonom 4WD.

OD 16 990 EUR!

Viac informácií

LEGENDÁRNY OUTLANDER

SUV Mitsubishi Outlander zúročuje osemdesiat rokov skúseností značky Mitsubishi s výrobou vozidiel s pohonom 4x4. Táto tradícia z neho robí spoľahlivého ochrancu na všetkých Vašich cestách. Spoločné gény s členmi rodiny Mitsubishi, ktorí dosiahli rekordných 12 víťazstiev v najnáročnejšej rely sveta - Rallye Dakar, Vás utvrdí v tom, že ste si vybrali správne.

OD 22 990 EUR!

Viac informácií

ŠPIČKOVÝ OUTLANDER PLUG-IN HYBRID 4X4

Mitsubishi Outlander PHEV je prvým plug-in hybridným SUV s elektrickým pohonom všetkých kolies na svete. Dvojica elektromotorov a vysoko úsporný spaľovací motor prispôsobujú výkon vozidla Vášmu jazdnému štýlu. Vpredu sa nachádza spaľovací benzínový motor s objemom 2.4l a výkonom 99 kW, ďalej predný elektromotor s výkonom 60 kW (137 Nm), s meničom napätia a generátorom.

OD 42 990 EUR*!

Viac informácií

TERÉNNY PICK-UP L200

Novinkou na slovenskom trhu je predĺženie záruky na model L200 na 7 rokov alebo 150 000 km a rozšírenie ponuky o doplnkový paket výbavy „L200 PLUS" pre zvýšenie výkonu motora na špičkových 127 kW / 173 k s krútiacim momentom 502 Nm, ktorý je aktuálne najlepší v segmente.

OD 29 990 EUR!

Viac informácií

MIMORIADNA AKCIOVÁ PONUKA!

Kúpte si 16" sadu zimných kolies s diskami z ľahkých zliatin pre modely Eclipse Cross INVITE a Outlander INTENSE teraz za akciovú cenu 833 EUR. Akcia platí do 30. 4. 2021 alebo do vypredania zásob.

Pre viac informácií kontaktujte Vášho predajcu Mitsubishi.

 

APLIKÁCIE Moje Mitsubishi

Registrujte sa do zákazníckeho portálu MOJE MITSUBISHI a získajte nasledujúce výhody:

  • kompletnú el. servisnú knižku
  • informácie o servisných intervaloch
  • informácie o nákladoch na servis
  • informácie o zvolávacích akciách
  • informácie o trvania záruky
  • a oveľa viac ...
Viac informácií