ALZ, s.r.o.
Autorizovaný predaj a servis Mitsubishi Motors


 

 

Interiér a materiály

Sedadlá s perfektnou oporou

Sedadlá boli vyvinuté s maximálnym zameraním na komfort a pohodlie. Sedadlá sú čalúnené kvalitnými materiálmi s výrazným prešívaním. Všetky povrchy tvoria vhodne zvolené a mimoriadne odolné materiály, ideálne na každodenné používanie.

 

 

Variabilita interiéru

Nastaviteľné sedadlá a batožinový priestor

Pre maximálne pohodlie je možné obe predné sedadlá nastavovať v šiestich smeroch. Ak potrebujete viac miesta pre batožinu, operadlo zadného sedadla ľahko sklopíte dole. S ohľadom na všestranné využitie pri prevážaní neforemného nákladu je operadlo zadného sedadla rozdelené v pomere 60:40.

 

 

DIGITÁLNA PALUBNÁ DOSKA

Nastaviteľný digitálny prístrojový štít

Digitálny prístrojový štít disponuje nastaviteľnou obrazovkou s možnosťou meniť zobrazenie presne podľa vašich predstáv.

 

 

 

VYSPELÝ INFOTAINMENT

 

Systém SDA (Smartphone-link Display Audio)

Vaše obľúbené aplikácie na 9,3" obrazovke

SDA je systém palubného infotainmentu uprostred palubnej dosky vozidla. Podporuje bezdrôtové zrkadlenie chytrých telefónov prostredníctvom technológie Apple CarPlay® nebo Android Auto™.

Pripojte ľahko váš chytrý telefón a užívajte si na displeji nového COLTu vaše obľúbené aplikácie, ktoré tak budete mať vždy po ruke.

 

 

10" digitálny prístrojový štít

Prehľadné detaily navigácie priamo v prístrojovom štíte

Prístrojový panel s prehľadnou grafikou – a výborným výhľadom cez veniec volantu zobrazuje zjednodušené grafické zobrazenie vozovky vrátane rýchlostných obmedzení spoločne so všetkými ukazovateľmi, hodnotami a dôležitými jazdnými údajmi.

 

 

Prémiový audiosystém BOSE®

Fresh Air Subwoofer pre bohatší zvuk

Prémiový audiosystém Bose® zahŕňa deväť reproduktorov vrátane konštrukcie ozvučenia FAS (Fresh Air Subwoofer). Pri tejto patentovanej technológii je subwoofer uložený v batožinovom priestore. Je prepojený s exteriérom, čím odpadá potreba veľkých uzavretých basových reproduktorov. Sprostredkuje hlboké basy, ktorými sú systémy Bose® preslávené, bez nutnosti obetovať miesto v batožinovom priestore.

 

 

 

 

Vyhrievané sedadlá

Nová úroveň pohodlia

Za chladných dní nie je nič príjemnejšie ako vyhriate sedadlo. Pre maximálne pohodlie sa vyhrievanie oboch predných sedadiel ovláda samostatne. Stačí stlačiť príslušné tlačidlo a za okamih je sedadlo vyhriate.

 

 

Vyhrievaný volant

Drobné detaily vám vyčaria úsmev na tvári

Jednoduchým stlačením tlačidla ľahko zahrejte volant za chladných dní.

 

 

Systém bezkľúčového ovládania [KOS]

Drobné detaily vám spríjemnia každú cestu

Ak zapnete funkciu Hands Free, celkom nový COLT sa bude automaticky odomykať vždy, keď rozpozná kľúč vo vzdialenosti 1 meter od vozidla. Ak túto zónu opustíte, vozidlo sa samo zamkne.

 

 

Chytro riešené odkladacie priestory

Viac premyslených riešení pre vaše pohodlie

Celkom nový COLT je vždy pripravený ponúknuť viac miesta – od zdvojeného držiaka nápojov medzi prednými sedadlami až po ďalší úložný priestor pod lakťovou opierkou. Vrecká vo dverách pojmú 1,5-litrové fľaše a odkladacia schránka na strane spolujazdca má úctyhodný objem 8 litrov.

 

 

Jazdné režimy

Jazdné režimy Multi-sense pre ešte lepší jazdný zážitok

Väčšinu z nastavenia svojho celkom nového COLTu prispôsobíte cez obrazovku palubného infotainmentu SDA uprostred prístrojovej dosky. Na výber sú tri jazdné režimy: ECO, SPORT a MY-SENSE. Na doladenie podľa potreby je možné zmeniť režim riadenia a nastaviť ambientné osvetlenie. Taktiež si môžete prispôsobiť grafiku prístrojového štítu.

 

 

 

Celkom nový COLT

Chcete sa dozvedieť viac o špičkových technológiách nového COLTu? Pokračujte do sekcie Bezpečnosť.