ALZ, s.r.o.
Autorizovaný predaj a servis Mitsubishi Motors


O nás

_

Vitajte na našej internetovej stránke.

Spoločnosť ALZ pôsobí na automobilovom trhu od 25.06.1999. Začali sme autorizovaným predajom a servisom značky Mazda na Petrovanskej ulici v Prešove v prenajatých priestoroch. 

V roku 2005 sme získali autorizáciu pre predaj a servis vozidiel značky Mitsubishi.

V roku 2009 sme  sa presťahovali do vlastných, novopostavených priestorov na Východnej ulici v Prešove, čím sme získali komfortné podmienky pre ďalší rozvoj spoločnosti a zveľaďovanie služieb poskytovaných zákazníkom. V blízkosti prevádzky sa nachádza autobusová stanica, železničná stanica, obchodné centrum, čerpacia stanica pohonných hmôt a napojenie na diaľnicu.

Aktuálne sú naše priestory predajne, servisu, parkoviska zrekonštruované, prispôsobené potrebám zákazníkov, požiadavkám výrobcu i trendom v automobilovom odvetví.

Dlhodobou prioritou spoločnosti je pružné reagovanie na potreby, podnety zákazníkov a motivácia zamestnancov. Výsledkom je nízka fluktuácia zamestnancov, profesionálne poskytované služby a spokojnosť na strane zákazníkov. Za našu snahu sme taktiež pravidelne odmeňovaní zástupcom výrobcu cenami - díler roka, servis roka, predajca roka. 

Servis má k dispozícii 6 zdvihákov, geometriu Hunter, plničky klimatizácie, testery, špeciálne náradie pre vozidlá Mitsubishi, prezúvačku, vyvažovačku kolies, LED regloskop.

Novinkou je nabíjací stojan pre elektrické vozidlá a vozidlá PHEV, ktorý sa nachádza na parkovisku spoločnosti ALZ a umožňuje nabíjať naraz dve vozidlá striedavým prúdom s výkonom 2x22kW.

Ďalšou novinkou je príprava vozidla na STK, EK, rezervovanie termínu, odvoz, prívoz vozidla a teda sprostredkovanie tejto povinnosti v mene zákazníka. 

Počas čakania môžete využiť v oddychových zónach bezplatné wifi pripojenie, občerstviť sa kávou, pozorovať cez kameru priebeh opravy v dielni alebo si vyskúšať nové vozidlá Mitsubishi. Pri oprave používame originálne náhradné diely a príslušenstvo podľa technologických postupov výrobcu Mitsubishi. Pre staršie vozidlá máme zavedený vernostný program zliav na náhradné diely aj prácu. Ak sa rozhodnete na svoje vozidlo nečakať, môžete využiť ponuku vypožičania servisného vozidla alebo možnosť odvozu v rámci mesta Prešov.

Pri poistných udalostiach Vám ponúkame profesionálne služby a možnosť bezplatného vypožičania náhradného vozidla v závislosti od  výšky škody.

Náš predajný a servisný kolektív Vám vždy ochotne a fundovane poradí.

Tešíme sa na Vašu návštevu, v prípade potreby nás neváhajte kontaktovať..