ALZ, s.r.o.
Autorizovaný predaj a servis Mitsubishi Motors


ALZ, s.r.o.

ALZ, s.r.o. Východná 19C, Prešov

Spoločnosť pôsobí na trhu od roku 1999, kedy začala s autorizovaným predajom a servisom vozidiel značky MAZDA. Od roku 2005 k tejto značke pridala autorizovaný predaj a servis vozidiel značky MITSUBISHI. V predchádzajúcich rokoch firma pôsobila v prenajatých priestoroch. S narastajúcim pribúdaním nových zákazníkov nám život ukázal, že je namieste zabezpečiť pre ďalšie pôsobenie podmienky zodpovedajúce tomu a adekvátne úrovni a menu značiek MAZDA a MITSUBISHI. Tento fakt nás viedol k rozhodnutiu postaviť nové priestory, v ktorých od začiatku roka 2009 pôsobíme. Na ploche 500 m2 pre predaj a 400 m2 pre servis vozidiel máme možnosž prezentovať sa a zabezpečiť patričné poskytnutie služieb pre našich zákazníkov. Taktiež parkovanie ako nových tak aj skladových vozidiel, ako aj parkovanie návštevníkov servisu a predajne sme riešili tak, aby vyhovovalo súčasným aj perspektívnym potrebám. Našou snahou bolo a je dať celej našej činnosti dôstojnú a reprezentačnú úroveň a samozrejme v tejto súvislosti poskytovať adekvátne kvalitné služby s tým spojené.

Mapa

Náš autoservis je vybavený najmodernejšou diagnostikou, novými zdvihákmi, geometriou podvozku, novou automatickou prezúvačkou.
Počas doby čakania na opravu ponúkame možnosť skúšobnej jazdy na vozidle podľa aktuálnosti DEMO vozidiel po dohode s predajcom.
Pri oprave používame originálne náhradné diely a príslušenstvo s dodržiavaním technologického postupu a použitím špeciálnych prípravkov k tomu určených.
Ceny náhradných dielov na vozidlá staršie ako 5 rokov s percentuálnou zľavou podľa roku výroby.