ALZ, s.r.o.
Autorizovaný predaj a servis Mitsubishi Motors


MITSUBISHI ECLIPSE CROSS PHEV 4x4 - DIZAJN

INŠPIRUJÚCI DIZAJN!

Predĺžená karoséria upravená podľa dizajnovej koncepcie „Daring Grace“ zaujme prepracovanou prednou aj zadnou časťou s elegantným a vycibreným vzhľadom, rovnako tak ako vylepšenou dynamikou SUV pri pohľade spredu aj zozadu.

 

Vpredu si možno všimnúť ďalší vývojový variant Dynamického štítu (Dynamic Shield), vyjadrujúci dynamické jazdné schopnosti SUV aj schopnosť bezpečne ochrániť všetkých pasažierov na palube. Dizajn provy je zavŕšený modernizovaným usporiadaním svetiel s ostrejším športovým vzhľadom. Charakter SUV podčiarkujú ochranné kryty pod predným aj zadným nárazníkom.


VÝRAZNÝ A SÚČASNE ELEGANTNÝ!

Elegantný a súčasne športový dizajn je typický aj pre zadnú časť vozidla. Dvojité delené zadné sklo z predchádzajúceho modelu návrhári zjednodušili na jednodielne sklo v prospech elegantného štylistického stvárnenia, pôvabnejšej podoby a lepšieho výhľadu smerom dozadu.

Pre ECLIPSE CROSS charakteristické zadné svetlá s trojrozmerným efektom sú teraz o niečo vyššie, a teda aj nápadnejšie a zároveň viditeľnejšie z väčšej diaľky. Z robustných panelov karosérie a nárazníkov srší pevnosť a sila; spojením so šesťuholníkovým motívom, pripomínajúcim náhradné koleso z modelu Pajero na zadnej časti vozidla, je vyjadrená odolnosť SUV a schopnosť zvládať všetky nástrahy na cestách.

Špecifický rad žiarivých farieb „Diamond“ zahŕňa dva varianty lakovania karosérie - červenú Diamond a po novom aj bielu Diamond. Odtieň karosérie v druhom prípade vyžaruje biely perleťový lesk s jemným nádychom kovu, ktorý evokuje vitalitu ako aj očarujúcu a vyzretú eleganciu.

PREPOJTE SA S VAŠIM VOZIDLOM

V kabíne návrhári viditeľne nadviazali na vlastnú novú architektúru prístrojovej dosky (prezývanú „horizontálna os"), ktorej usporiadanie je určené horizontálnou osou s rozdelením funkcií na „informačné„ (nad pomyselnou osou) a „ovládacie“ (pod osou).

Toto racionálne usporiadanie opticky rozširuje interiér vozidla a napomáha lepšie vnímať náklony počas jazdy. K tomu prispieva aj skvelý výhľad smerom vpred vďaka nízko položenej prístrojovej doske a optimálnej výške kapoty motora v kombinácii s tvarom a sklonom čelného skla aj výbornou polohou za volantom.

O niečo nižšie sa nachádza stredový panel, ktorý odráža dynamický vzhľad, charakter a schopnosti modelu Eclipse Cross PHEV, ktorého interiér na vodiča pôsobí ako tradičný kokpit. Vnútri kabíny sa objavuje nový čierny interiér so sedadlami čalúnenými kombináciou reliéfneho materiálu na báze velúru a umelej kože. Výrobca ďalej v prípade koženého čalúnenia ponúka okrem tradičnej čiernej aj svetlo šedé prevedenie. S farbou čalúnenia kvalitného interiéru v športovom duchu je zladené aj čalúnenie dverí. Hlavové opierky na zadných sedadlách majú nový tvar s väčšou kontaktnou plochou medzi hlavou pasažiera a opierkou v zvislom smere pri súčasnom zvýšení pohodlia.

Svetlo šedé kožené čalúnenie

Nový multimediálny systém SDA

Volič jazdných režimov

Vyhrievanie predných aj zadných sedadiel

Ovládanie klimatizácie

Panoramatické strešné okno

ORIGINÁLNE PRÍSLUŠENSTVO