ALZ, s.r.o.
Autorizovaný predaj a servis Mitsubishi Motors


7 argumentov prečo si kúpiť práve Eclipse Cross PHEV 4x4

7 krát pre

Tento štýlový a neprehliadnutel'ný crossover so schopnostami vozidiel SUV a so špičkovým pohonom 4x4 S-AWC, ktorý vás nenechá v kaši, ponúka vdaka svojej unikátnej technike a premyslenej koncepcii nevídanú kombináciu vlastností. Chcete zistiť, v čom je taký výnimočný? Prečítajte si týchto sedem argumentov.

 

1. UNIKÁTNY POHON
Svetovo unikátna kombinácia dvojice elektromotorov, zážihového motora 2,4 litra a akumulátora umožnila vznik vel'mi efektívnej hnacej sústavy s celkovým výkonom 138 kW (188 k). EV charakter vozidla hovorí za všetko. Nielenže dokáže prejsť až 55 km iba na elektrinu, ale vie tiež doslovne po kvapkách hospodáriť s palivem a rekuperovať kinetickú energiu. Pritom na dial'nici zapojí svoj účinný spal'ovací motor a ponúkne v praxi „neobmedzený" dojazd, ako je to pri bežných vozidlách spal'ujúcich vo svojich útrobách benzín. V meste potom jazdíte čisto elektricky bez emisií. Rafinovanosť celého riešenia ukazuje i prítomnosť pohonu všetkých kolies alebo inteligentne navrhnutý systém umožňujúci, aby vodič, keď chce, mohol ovplyvniť hospodárenie s elektrinou v akumulátore.

2. VŠESTRANNÉ A RÝCHLE NABÍJANIE
Mitsubishi Eclipse Cross PHEV 4x4 je plug-in hybrid, teda vozidlo s možnosťou vonkajšieho nabíjania. Aj keď dáva možnosť vol'by, platí, že čím viac sa nabíja, tým lacnejšie a ekologickejšie jazdí. Je hned' niekol'ko možností nabíjania. Môžete využiť bežnú domácu zásuvku, ale tiež rýchlanabíjanie, pri ktorom sa akumulátor na 80% kapacity nabije za 25 minút a tiež môžete nabíjať pohodlne počas jazdy.

3. UNIVERZÁLNOSŤ
Mitsubishi techniku plug-in hybridného pohonu do vozidla integrovalo tak, že nijako neobmedzuje vnútorný priestor či priestor na batožinu. Ten pri obsadení piatimi osobami ponúka ľahko využiteľných až 471 l.
Univerzálnosť Eclipse Cross PHEV 4x4 tiež spočíva v schopnosti vydať sa z bežných ciest do terénu. Elektrický pohon všetkých kolies ohúri okamžitě dostupnou silou i účinným rozdeľovaním hnacej sily medzi jednotlivé kolesá. Vodič má navyše k dispozécii i niekoľko terénnych jazdných režimov.

4. POJAZDNÝ ELEKTRICKÝ GENERÁTOR
Akumulátor vozidla vystačí až na 55 km elektrickej jazdy, navyše jeho 13,8 kWh je možné využiť i inak, a to doslovne podl'a l'ubovole. Jednoducho do vozidla pripojíte akýkol'vek elektrický spotrebič s príkonem do 1 500 W, 230 V a môžete ho používať. Len pre predstavu,


uvedená energia stačí napríklad na približne deväť hodín prevádzky motorovej píly či elektrického grilu, 170 hodín svietenia SOW zdrojom svetla alebo napríklad na takmer 1 300 nabití mobilného telefónu. A keď potrebujete viac energie, stačí zapnúť spal'ovací motor a ide sa ďalej. Skrátka, ideálne vozidlo na kempovanie v prírode. Vďaka výnimočnej technológii V2H potom môžete pokojne napájať celý rodinný dom, a to sa vyplatí.
5. NAJDOSTUPNEJŠÍ PLUG-IN HYBRID NA TRHU
To hovorí za všetko. K tomu je potrebné pripočítať v reálnom svete nízku spotrebu paliva, ktorá môže mať až nulovú hodnotu, keď zvládnete všetky svoje cesty absolvovať na elektrinu. Nesmieme zabudnúť ani na nízke servisné náklady a dlhé záruky vrátane 8-ročnej (do 160 000 km) na akumulátor.

6. NAJMODERNĚJŠÍ ASISTENTI A KONEKTIVITA
V Mitsubishi Eclipse Cross PHEV 4x4 si možete byť istí, že je o vás postarané tiež z pohl'adu bezpečnosti a komfortu. K dispozícii sú najmodernejšie systémy v podobe adaptívneho tempomatu, 360-stupňového kamerového systému, head-up displeje alebo zrkadlenia telefónov Apple CarPlay a Android Auto.

7. INŠPIRUJÚCI DIZAJN
V neposlednom rade vás Eclipse Cross PHEV 4x4 očarí svojim výrazným a zároveň elegantným dizajnom. Predĺžená karoséria zaujme prepracovanou prednou časťou s vycibreným vzhlaďom. Novo koncipovaná športová zadná čásť prináša praktickejší výhľad dozadu a tiež väčší batožinový priestor. Celá karoséria tak vyvoláva dojem robustnosti, pevnosti a sily, čo sú atribúty, ktoré očakávate od vozidla SUV.KTORÝ Z TÝCHTO 7 ARGUMENTOV OSLOVIL PRÁVE VÁS?
V MITSUBISHI ECLIPSE CROSS PHEV 4X4 ICH MÁTE PRIPRAVENÉ VŠETKY NARAZ!