ALZ, s.r.o.
Autorizovaný predaj a servis Mitsubishi Motors


MITSUBISHI MOTORS NA 45. AUTOSALÓNE V TOKIU S AMBÍCIOU OBJAVOVAŤ

 

 

MITSUBISHI MOTORS NA 45. AUTOSALÓNE V TOKIU
S AMBÍCIOU OBJAVOVAŤ


Tokio / Bratislava, 20. september 2017 – 45. Autosalón v Tokiu* bude pre Mitsubishi Motors taký, ako žiadny iný predtým – skutočný míľnik, na ktorom sa automobilka troch diamantov predstaví v rámci nového usporiadania a vstúpi do novej éry dlhodobého rastu a trvalo udržateľného rozvoja, prinavrátiac značke miesto, ktoré jej patrí s cieľom lepšie uchopiť budúcnosť.

 

Symbolom tejto znovuzrodenej ambície bude svetová premiéra úplne nového koncepčného vozidla a vlajkovej lode zároveň – MITSUBISHI e-EVOLUTION CONCEPT.

 

Tento vysoko výkonný automobil bude niesť rukopis značky Mitsubishi Motors v podobe jej sofistikovaného pohonu všetkých kolies a know how v oblasti elektrického pohonu s pokročilou technológiou Umelej Inteligencie, to všetko zabalené v nízkych líniách aerodynamického tvaru vozidla typu SUV kupé.

 

*…          45. Autosalón v Tokiu 2017 otvorí svoje brány verejnosti 27. októbra a potrvá až do 5. novembra s dňami určenými pre odbornú verejnosť od 25. do 26. októbra 2017, v priestoroch výstavného centra Tokyo Big Sight. 

Pre viac informácií: http://www.tokyo-motorshow.com/en

  

Spoločnosť Mitsubishi Motors Corporation vytvorila pre účely 45. Autosalónu v Tokiu špeciálnu web stránku v angličtine: http://www.mitsubishi-motors.com/en/innovation/motorshow/2017/tms2017/