ALZ, s.r.o.
Autorizovaný predaj a servis Mitsubishi Motors


VŠETCI SA PRIPRAVUJÚ NA ZIMU. A ČO VY?

VYUŽITE NAŠU VÝHODNÚ PONUKU A NAVŠTÍVTE AUTORIZOVANÝ SERVIS MITSUBISHI

Nielen zimné pneumatiky sú nevyhnutné pre bezpečné zimné cestovanie, nechajte si pri výmene zimného obutia skontrolovať Vaše vozidlo u odborníkov v servise MITSUBISHI, aby ste v zime cestovali s prehľadom a bezpečne.

Spoľahlivá funkcia zavesenia kolies a odpruženie sú nevyhnutné pre správne fungovanie ABS, stabilizačného systému aj ďalších moderných asistentov, ktoré sa starajú o Vašu bezpečnosť. Využite zvýhodnenú ponuku na palivové filtre, zapaľovacie aj žhaviace sviečky, gumičky a dielce zavesenia kolies tak, aby ste v zime vždy naštartovali, dobre videli a vždy dorazili tam, kam si prajete! Využite tiež zvýhodnenú ponuku na diely bŕzd a zavesenia kolies, aby bolo Vaše vozidlo v 100% forme a počúvalo Vás na slovo.

ORIGINÁLNE OLEJE MITSUBISHI

Značkové motorové oleje Mitsubishi vyvinuté pre optimálny výkon a životnosť benzínových aj naftových motorov Vám zabezpečia tú najlepšiu starostlivosť za priaznivú cenu nezávisle na veku motora Vášho vozidla.

Využívať popredajné služby u autorizovaného dílera Mitsubishi znamená, že získate profesionálny servis za plne konkurencieschopnú cenu podľa Vášho očakávania. Pre Vaše vozidlo to zase predstavuje radosť z jazdy, spoľahlivosť, bezpečnosť a priaznivú zostatkovú hodnotu ojazdeného vozidla. Pre viac informácií kontaktujte Váš servis Mitsubishi.

VYŠKOLENÝ TÍM

Aby bola zabezpečená najkvalitnejšia údržba Vášho vozidla, naši špecialisti sa pravidelne zúčastňujú technických školení týkajúcich sa najnovších servisných postupov a technológií. Všetci díleri pravidelne investujú do špeciálnych prípravkov a vybavenia, vďaka čomu Vám poskytujú ešte lepšie služby.

Cenové ZVÝHODNENIE - MITSUBISHI BUDGET PROGRAM

Ak dávate pri Vašom staršom vozidle prednosť cenovo výhodnejšej starostlivosti, pripravili sme pre Vás nový rad náhradných dielov na údržbu, schválených spoločnosťou Mitsubishi Motors, MITSUBISHI BUDGET PROGRAM. Ponuka zahŕňa olejové, vzduchové, peľové aj palivové filtre, brzdové doštičky a brzdové kotúče. Spolu s využitím ponuky cenovo výhodného motorového oleja Mitsubishi je tak starostlivosť o Vaše vozidlo ešte výhodnejšia. Informujte sa o ponuke pre Vaše vozidlo u autorizovaného dílera alebo si stiahnite kompletnú ponuku kliknutím na obrázok modelu vozidla.

Lancer

Mitsubishi Lancer

ASX

Mitsubishi ASX

Outlander

Mitsubishi Outlander

Outlander 3. generace

Mitsubishi Outlander

L200

Mitsubishi L200

Pajero

Mitsubishi Pajero

*pre stiahnutie aktuálnej ponuky kliknite na konkrétny ilustračný obrázok vozidla

MITSUBISHI BUDGET PROGRAM

ZIMNÉ KOMPLETY KOLIES

Zimné komplety sú zostavené z originálnych diskov Mitsubishi a zimných pneumatík od spoločnosti Nokian Tyres. Typy kolies s diskami z ľahkých zliatin a pneumatík sa líšia podľa jednotlivých modelov a rozmerov. Bezpečnostné matice kolies nie sú súčasťou kompletov, ak nie je možné použiť pôvodné, je potrebné objednať matice samostatne. Informujte sa u svojho predajcu Mitsubishi o podrobnostiach ponuky pre Vaše vozidlo. Uvedené ceny sú vždy za sadu 4 ks zimných kompletov kolies vrátane snímačov tlaku v pneumatikách TPMS (L200 bez TPMS).

V prípade záujmu o samostatné zimné pneumatiky kontaktujte Váš servis Mitsubishi, ktorý Vám pripraví ponuku zimných pneumatík rôznych kategórií práve pre Vaše auto a zabezpečí odborné prezutie Vášho vozidla.

Najnižšia cena pneumatík na internete nemusí byť aj najvýhodnejšia! Váš servis MITSUBISHI ponúka pneumatiky za priaznivé ceny vrátane komplexných služieb a odberu ojazdených pneumatík ZADARMO! Zároveň skontroluje Vaše vozidlo tak, aby nedochádzalo k zbytočnému nerovnomernému či nadbytočnému opotrebovaniu nových pneumatík.

SPACE STAR

RozmerTyp diskuDezénAkčná cena
14" Oceľový Nokian Snowproof 536 EUR
15" Z ľahkých zliatin Falken 864 EUR

ASX

RozmerTyp diskuDezénAkčná cena
16" Oceľový Nokian WR SUV 3 826 EUR
16" Z ľahkých zliatin Nokian WR SUV 3 1 089 EUR

ECLIPSE CROSS

RozmerTyp diskuDezénAkčná cena
16" Oceľový Nokian WR SUV 3 826 EUR
16" Z ľahkých zliatin Nokian WR SUV 3 1 127 EUR
16" Z ľahkých zliatin Nokian WR SUV 3 1 202 EUR

OUTLANDER

RozmerTyp diskuDezénAkčná cena
16" Oceľový Nokian WR SUV 3 826 EUR
16" Z ľahkých zliatin Nokian WR SUV 3 1 127 EUR
16" Z ľahkých zliatin Nokian WR SUV 3 1 202 EUR

L200

RozmerTyp diskuDezénAkčná cena
16" Oceľový Nokian Rotiiva AT 826 EUR
16" Z ľahkých zliatin Nokian Rotiiva AT 1 127 EUR
17" Z ľahkých zliatin Nokian Rotiiva AT 1 390 EUR
18" Z ľahkých zliatin Nokian WR SUV 4 1 728 EUR

Pre viac štýlu - ASX / ECLIPSE CROSS / OUTLANDER

RozmerTyp diskuDezénAkčná cena
17" Z ľahkých zliatin Nokian WR SUV 3 1 315 EUR
18" Z ľahkých zliatin Nokian WR SUV 4 1 653 EUR
18" Z ľahkých zliatin Nokian WR SUV 4 1 728 EUR

*pre detail kompletnej sady kliknite na červené číslo
*všetko kompletné zimné obutie je vrátane snímačov tlaku TPMS (neplatí pre L200)

Pozn.: Na vozidlá Eclipse Cross, Outlander a L200 s 18" kolesami z výroby nemožno montovať 16" zimné kolesá z dôvodu väčších bŕzd. Informujte sa u Vášho dílera Mitsubishi na vhodné kolesá pre Vaše vozidlo. Ak zvolíte kolesá s iným rozmerom, než je vozidlo vyrobené z výroby, bude treba dodatočný zápis alternatívneho rozmeru do Osvedčenia o Evidencii vozidla na základe Typového listu, ktorý vystaví Váš predajca Mitsubishi.

Záruka Nokian Tyres Aramid

 

Aramid chráni ľudské životy v nepriestrelných vestách a teraz poskytuje aj vyššiu odolnosť a ochranu pre prekvapivé situácie na Vašich cestách, dokonca ešte viac. Jedinečná Záruka Nokian Tyres Aramid je poskytovaná k vybraným pneumatikám pre vozidlá SUV. V prípade náhodného poškodenia na bočnici získate novú pneumatiku zodpovedajúceho typu. Podrobné informácie dostanete u Vášho predajcu Mitsubishi alebo na www.nokiantyres.cz.

Nokian Tyres

Nokian Tyres Aramid

MITSUBISHI PAKET NAVI

PAKET NAVI

 • 6,5" farebná dotyková LCD obrazovka
 • rádio s funkciou DAB
 • prehrávač CD/DVD/MP3
 • vstavaná navigácia TomTom
 • podpora Android Auto™ a Apple CarPlay™
 • Bluetooth® handsfree
 • zadná parkovacia kamera

Technológia Apple CarPlay™ a Android Auto™ Vám umožní využívať vybrané funkcie a aplikácie v prostredí, ktoré dôverne poznáte zo svojho telefónu. Táto technológia tak výrazne zvyšuje Vašu bezpečnosť za volantom.

Táto ponuka je vhodná pre vybrané výbavy vozidiel ASX, Eclipse Cross, Outlander a L200 od roku 2013. Možnosť využitia pre Vaše vozidlo konzultujte s Vašim servisom Mitsubishi.

MAJTE VŠETKO AKTUÁLNE

Využite jedinečnú ponuku Mitsubishi a aktualizujte si mapové podklady pre navigačné systémy MMCS II na základe najnovších dostupných dát spoločnosti HERE z roku 2019.

NEZÁVISLÉ KÚRENIE

Nezávislé kúrenie Webasto v automobile predstavuje pre stále viac ľudí nový rozmer pôžitku z jazdy. Je to pravý luxus, ktorý si teraz môžete dopriať a denne si ho užívať! Nechajte sa týmto komfortom hýčkať, doprajte sebe aj svojej rodine kvalitnejší životný štýl a prežite zimu v teple.
P. S. Začnete sa tešiť do vyhriateho auta!

MITSUBISHI PRÍSLUŠENSTVO

Pripravili sme pre Vás širokú ponuku originálneho príslušenstva, okrem iného aj strešné boxy a parkovacie senzory so zobrazením na obrazovke.

Parkovacie senzory

Senzory

 • Popri zvukovej indikácii prekážky zobrazuje jej vzdialenosť a pozíciu na displeji parkovacej kamery. V prípade hroziacej zrážky zobrazí varovanie STOP.
 • Vhodné pre kombináciu s parkovacími kamerami so zobrazením na audiosystémoch Mitsubishi s dotykovou obrazovkou, navigačnými systémami Mitsubishi aj Pioneer

Strešné boxy

 

Střešní boxy

 

 

 • Atraktívny dizajn, čistý aerodynamický tvar
 • Pri modeli Tirol oceľové krídlo ako výstuž veka a oceľová bezpečnostná výstuha v špičke boxu
 • Vyrobené z kvalitného 5mm ABS plastu
 • Obojstranné otváranie, centrálne zamykanie
 • Uchytenie do T-drážky, poprípade rýchloupínacím systémom

 

Kompletnú zimnú ponuku si môžete stiahnuť TU.

APLIKÁCIA MOJE MITSUBISHI

Predstavujeme Vám novú webovú aplikáciu MOJE MITSUBISHI, ktorú teraz zadarmo ponúkame všetkým majiteľom vozidiel značky Mitsubishi. Po prihlásení uvidíte detailné informácie o Vami vlastnených vozidlách, elektronickú servisnú knižku, detailný prehľad servisnej histórie, prípadne prehľad aktuálne vyhlásených či doteraz neuskutočnených zvolávacích akcií, ktoré sa na Vaše vozidlá môžu vzťahovať. Veríme, že Vám táto webová aplikácia ušetrí nielen čas, ale zároveň Vám v budúcnosti prinesie množstvo výhod.

Výhody aplikácie moje Mitsubishi:

 • Kompletná el. servisná knížka
 • Informácie o servisných intervaloch
 • Informácie o nákladoch na servis
 • Informácie o zvolávacích akciách
 • Informácie o trvání záruky
 • a oveľa viac ...

PREČO VYUŽÍVAŤ AUTORIZOVANÝ SERVIS MITSUBISHI

Aby Vaše vozidlo dlho dobre fungovalo, spoliehame sa výhradne na originálne diely Mitsubishi a najmodernejšie diagnostické a technické vybavenie servisu. V Mitsubishi sa staráme nielen o Vaše vozidlo, ale staráme sa aj o Vás - nášho zákazníka. Využívať popredajné služby u autorizovaného dílera Mitsubishi znamená, že získate profesionálny servis za plne konkurencieschopnú cenu podľa Vášho očakávania a môžete si užívať radosť z bezstarostnej jazdy. Pre Vaše vozidlo to zase znamená spoľahlivosť, bezpečnosť a priaznivú zostatkovú hodnotu Vášho ojazdeného vozidla.

MITSUBISHI ONLINE SERVIS

Najjednoduchšia cesta k Vášmu servisu Mitsubishi. Zadajte informácie o Vás a Vašom vozidle, zvoľte si servis Mitsubishi a zadajte Vašu požiadavku. V najbližšej dobe budete kontaktovaní servisom pre potvrdenie vhodného termínu.

24 hodín denne u Vás doma alebo v kancelárii

Mitsubishi On-Line Servis

PROGRAM POŽIČANIA NÁHRADNÝCH VOZIDIEL

 • Náhradné vozidlo si môžete prevziať v ktoromkoľvek autorizovanom servise Mitsubishi Motors
 • Vozidlá sú v 100% technickom stave a čistote
 • Každý automobil má platnú diaľničnú známku, povinnú výbavu a zákonné poistenie vrátane havarijného
 • Ceny požičovného sú stanovené veľmi priaznivo


Zapožičiavanie náhradných vozidiel

ASISTENČNÁ SLUŽBA MAP

Asistenčná služba MAP je k dispozícii všetkým majiteľom nových vozidiel značky Mitsubishi, a to po dobu 3 rokov od začiatku platnosti záruky. Po skončení základnej doby platnosti asistenčnej služby MAP stačí navštíviť autorizovaný servis, absolvovať pravidelnú servisnú prehliadku Vášho vozidla, a tým získať asistenčnú službu MAP na ďalší 1 rok celkom zadarmo!!!

Asistenčná služba MAP

VERNOSTNÝ PROGRAM PRE MAJITEĽOV STARŠÍCH VOZIDIEL

 • BONUS 5+ -> zĺava 10% na náhradné diely pre vozidlá staršie ako 5 rokov
 • BONUS 7+ -> zĺava 15% na náhradné diely pre vozidlá staršie ako 7 rokov
 • BONUS 10+ -> zĺava20% na náhradné diely pre vozidlá staršie ako 10 rokov

Vernostný program Bonus+