ALZ, s.r.o.
Autorizovaný predaj a servis Mitsubishi Motors


ZASTAVTE SA V SERVISE MITSUBISHI

Vážení zákazníci,

užívajte si bezstarostné cestovanie naplno a za akéhokoľvek počasia. Nechajte si skontrolovať Vaše vozidlo u profesionálov, kde je zaistená tá najkvalitnejšia starostlivosť. Objednajte sa preto na prezutie a jarnú prehliadku do autorizovaného servisu Mitsubishi a využite našu zvýhodnenú ponuku!

VYŠKOLENÝ TÍM

Aby bola zabezpečená najkvalitnejšia údržba Vášho vozidla, naši špecialisti sa pravidelne zúčastňujú technických školení týkajúcich sa najnovších servisných postupov a technológií. Všetci díleri pravidelne investujú do špeciálnych prípravkov a vybavenia, vďaka čomu Vám poskytujú ešte lepšie služby.

STARAJTE SA O SVOJE MITSUBISHI

Predpísaná pravidelná údržba Vášho vozidla s použitím originálnych dielov Mitsubishi, vykonaná školenými mechanikmi v autorizovanom servise Mitsubishi, je predpokladom pre množstvo ďalších bezstarostných kilometrov.

PRÉMIOVÝ KABÍNOVÝ FILTER

Využite teraz zavádzaciu zľavu 20% s cenou už od 51 EUR!

 

V automobile priemerne trávime 40 minút denne, čo predstavuje 10 celých dní ročne. A keď sedíme uprostred dopravnej zápchy, dýchame päťkrát špinavší vzduch, ako keby sme boli vonku. V Mitsubishi neberieme zdravie zákazníkov na ľahkú váhu. Preto zákazníkom odporúčame každoročnú výmenu kabínového filtra as ohľadom na čo najlepšiu ochranu im ponúkame prémiový kabínový filter.

Nový prémiový kabínový filter má vysokú účinnosť vďaka prítomnosti aktívneho uhlia a biofunkčnej vrstvy: vysoko účinnou filtráciou jemných prachových častíc sa odseparujú jemné častice vrátane peľov, alergénov, baktérií, plesní, hubových chorôb a vírusov.

Pachy a toxické plyny sú pohlcované aktívnym uhlím za použitia kokosových vlákien. Použitý systém biologickej filtrácie účinne eliminuje mikroorganizmy:

 • Zachytávajú sa častice alergénov
 • Potláča sa množenie baktérií a plesní vo filtri

KABÍNOVÉ FILTRE

ORIGINÁLNE OLEJE MITSUBISHI

 

Úplne nová špecifikácia značkových motorových olejov Mitsubishi bola vyvinutá pre optimálny výkon benzínových aj naftových motorov. Tá správna voľba starostlivosti o Vaše vozidlo už od 8 EUR / liter pre staršie motory do 15,60 EUR / liter pre najmodernejšie motory. Pre viac informácií kontaktujte svoj autorizovaný servis Mitsubishi.

CENOVÉ ZVÝHODNENIE - MITSUBISHI BUDGET PROGRAM

Ak dávate pri Vašom staršom vozidle prednosť cenovo výhodnejšej starostlivosti, pripravili sme pre Vás nový rad náhradných dielov na údržbu, schválených spoločnosťou Mitsubishi Motors, MITSUBISHI BUDGET PROGRAM. Ponuka zahŕňa olejové, vzduchové, peľové aj palivové filtre, brzdové doštičky a brzdové kotúče. Spolu s využitím ponuky cenovo výhodného motorového oleja Mitsubishi je tak starostlivosť o Vaše vozidlo ešte výhodnejšia. Informujte sa o ponuke aj pre Vaše vozidlo u autorizovaného dílera alebo si stiahnite kompletnú ponuku kliknutím na obrázok modelu vozidla.

MITSUBISHI BUDGET PROGRAM

LancerMitsubishi Lancer

ASXMitsubishi ASX

Outlander 2. generácie

Mitsubishi Outlander

Outlander 3. generácie

Mitsubishi Outlander

L200

Mitsubishi L200

Pajero

Mitsubishi Pajero

*pre stiahnutie aktuálnej ponuky kliknite na konkrétny ilustračný obrázok vozidla

Letné pneumatiky Bridgestone

Len najnižšia cena pneumatík na internete nemusí byť zároveň aj najvýhodnejšia! Váš servis MITSUBISHI ponúka pneumatiky za priaznivé ceny vrátane komplexných služieb a odberu ojazdených pneumatík ZADARMO! Zároveň skontroluje Vaše vozidlo tak, aby nedochádzalo k zbytočnému nerovnomernému či nadbytočnému opotrebovaniu nových pneumatík. V prípade záujmu o iný než uvedený rozmer či dezén pneumatík sa prosím s dôverou obráťte na Váš autorizovaný servis Mitsubishi pre konkrétnu ponuku.

Využite preto ponuku našej parntera Bridgestone, ktorej pestrý sortiment pneumatík pre osobné automobily a vozidlá 4x4 uspokojí nároky každého vozidla a jazdného štýlu. Nezáleží na tom, či jazdíte v lete alebo v zime a či dávate prednosť dlhším pokojným cestám alebo športovej jazde - s pneumatikami Bridgestone vám cesty budú hovoriť pán.

Pre konkrétnu ponuku kontaktujte Váš servis Mitsubishi.

Mitsubishi PRÍSLUŠENSTVO

Pripravili sme pre Vás širokú ponuku schváleného príslušenstva, okrem iného aj strešné stany a parkovacie senzory so zobrazením na obrazovke.

Paket NAVI

 • Multimediálny systém s navigáciou INTOUCH
 • 7" antireflexná dotyková LCD obrazovka
 • Bezdrôtový Apple CarPlay™ a Android Auto™
 • Digitálne rádio DAB+ / FM rádio s RDS
 • Off-line GPS navigácia s mapou celej Európy
 • Komunikuje v slovenčine
 • Ovládanie cez displej alebo tlačidlami na volante
 • Pripojenie telefónu cez Bluetooth®
 • Zadná parkovacia kamera

Pozn.: Informujte sa u Vášho servisu Mitsubishi o dostupnosti paketu Navi pre Vaše vozidlo.

Nosiče na bicykle

K teplému jarnému a letnému počasiu neodmysliteľne patria výlety za športom aj do prírody. Pripravili sme pre Vás širokú ponuku schváleného príslušenstva, okrem iného praktických nosičov na bicykle.

 

 • Skladací nosič na bicykle na ťažné zariadenie
 • Revolučný a jednoduchý systém nasadenia nosiča na ťažné zariadenie
 • Precízna povrchová úprava a atraktívny dizajn
 • Pre 2 alebo 3 bicykle, alebo elektrobicykle

 

Paket L200 Plus

Senzory

Rozšírenie ponuky modelu L200 o ďalší výkonový variant optimalizáciou dĺžky vstrekovania paliva. Patentovaná technológia úpravy parametrov motora pri zachovaní jeho spoľahlivosti šitá na mieru priamo pre model L200.

 • Zvýšenie výkonu až o 15%, zvýšenie krútiaceho momentu až o 25%
 • Výkon 127 kW / 173 k
 • Krútiaci moment 502 Nm

Už za 1 199 EUR

 

STREŠNÝ stan

Střešní boxy

Špičkový strešný stan Yakima Skyrise je dokonalým mobilným základným táborom v akejkoľvek sezóne, s ktorým získate pocit, že ste vonku, avšak neustále s dostatočným pohodlím.

 • Jednoduchá inštalácia na strešné priečniky
 • Súčasťou stanu je rebrík, silný penový matrac (64 mm), nepremokavá strieška

Už za 1 799 EUR

 

BEZDRÔTOVÝ adaptér Apple CarPlay a Android Auto

Senzory

Univerzálny bezdrôtový adaptér Apple CarPlay a Android Autop>

 • Jednoduchá inštalácia pripojením do USB zásuvky
 • Automatické pripojenie po zapnutí zapaľovania
 • Prepínanie denný a nočný režim

Už za 139 EUR

 

PARKOVACIE senzory

Senzory

Univerzálne parkovacie senzory so zobrazením na displeji. Pre viac informácií kontaktujte Vášho predajcu Mitsubishi.

 • Popri zvukovej indikácii prekážky zobrazuje jej vzdialenosť a pozíciu
 • V prípade hroziacej zrážky zobrazí varovanie STOP
 • Vhodné pre kombináciu s parkovacími kamerami so zobrazením na audiosystémoch Mitsubishi s dotykovou obrazovkou, navigačnými systémami Mitsubishi aj Pioneer.

Už za 186 EUR

 

PREČO VYUŽÍVAŤ AUTORIZOVANÝ SERVIS MITSUBISHI

Aby Vaše vozidlo dlho dobre fungovalo, spoliehame sa výhradne na originálne diely Mitsubishi a najmodernejšie diagnostické a technické vybavenie servisu. V Mitsubishi sa staráme nielen o Vaše vozidlo, ale staráme sa aj o Vás – nášho zákazníka. Využívať popredajné služby u autorizovaného dílera Mitsubishi znamená, že získate profesionálny servis za konkurencieschopnú cenu podľa Vášho očakávania. Pre Vás to predstavuje radosť z jazdy a pre Vaše vozidlo spoľahlivosť, bezpečnosť a priaznivú zostatkovú hodnotu ojazdeného vozidla.

MITSUBISHI ONLINE SERVIS

Najjednoduchšia cesta do Vášho servisu Mitsubishi. Zadajte informácie o Vás a Vašom vozidle, zvoľte si servis Mitsubishi a zadajte Vašu požiadavku. V najbližšej dobe budete kontaktovaní servisom pre potvrdenie vhodného termínu.

24 hodín denne u Vás doma alebo v kancelárii

Mitsubishi On-Line Servis

PROGRAM ZAPOŽIČIAVANIA NÁHRADNÝCH VOZIDIEL

 • Náhradné vozidlo si môžete prevziať v ktoromkoľvek autorizovanom servise Mitsubishi Motors
 • vozidlá sú v 100% technickom stave a čistote
 • každé vozidlo má platnú diaľničnú známku, povinnú výbavu a uzavreté zákonné a havarijné poistenie
 • ceny požičovného sú stanovené veľmi priaznivo


Zapožičiavanie náhradných vozidiel

 

ASISTENČNÁ SLUŽBA MAP

Asistenčná služba MAP je k dispozícii všetkým majiteľom nových vozidiel značky Mitsubishi, a to po dobu 3 rokov od začiatku platnosti záruky. Po skončení základnej doby platnosti asistenčnej služby MAP stačí navštíviť autorizovaný servis, absolvovať pravidelnú servisnú prehliadku Vášho vozidla, a tým získať asistenčnú službu MAP na ďalší 1 rok celkom zadarmo!!!

Asistenčná služba MAP

VERNOSTNÝ PROGRAM PRE MAJITEĽOV STARŠÍCH VOZIDIEL

 • BONUS 5+ -> zľava 10% na náhradné diely pre vozidlá staršie ako 5 rokov
 • BONUS 7+ -> zľava 15% na náhradné diely pre vozidlá staršie ako 7 rokov
 • BONUS 10+ -> zľava 20% na náhradné diely pre vozidlá staršie ako 10 rokov

 

Vernostný program Bonus+

 

MITSUBISHI ONLINE SERVIS

:*
:*
:
:*
:*
:*
:*
:*
:*
:*
:*
:**
:**

:*
:
:*

:
:*
ALZ, s.r.o., Východná 19C, 080 01 Prešov
:*

Návštevník webu odoslaním formulára potvrdzuje, že bol oboznámený s Informačným oznámením o spracovaní osobných údajov.

* povinná položka
** aspoň jedna z položiek je povinná

Pozn.: Táto ponuka je platná od 11. apríla do 30. júna 2022, alebo do vyčerpania zásob. Ceny sú uvedené vrátane zliav a DPH, bez montáže. Podrobné informácie o ponuke a nákladoch montáže uvedených produktov poskytne Váš autorizovaný servis Mitsubishi. Zmeny a tlačové chyby vyhradené.